×

Korkmaz Sunucu Sistemleri ve Dış Tic.Ltd.Şti. Bilgi Teknolojileri sektöründeki 26 yıllık bilgi birikimi, sektörel tecrübeleri ve iş deneyimleri birleşimiyle 2016 yılında Mustafa Korkmaz tarafından kurulmuştur. 2019 yılı itibariyle de halen faaliyetlerini sürdürmekte olduğu kağıthane dap vadisindeki yeni ofisine taşınmıştır. Odağında en yeni teknolojileri en hızlı ve en uygun bütçelerle müşterilerine sunma isteği olan firmamız başta rack sunucular olmak üzere, sıfır ve 2. el server, server donanım ve bileşenlerin temin ve alım satımını yapmaktadır.
Her ölçekte müşteriye hitap edebilme yetisine sahip, müşteri ihtiyaçlarının tespiti ve karşılanmasının en önemli iş olgusu olduğunun bilinciyle çözüme odaklılığından sapmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Korkmaz Sunucu Sistemleri müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en performanslı ürünleri sağlamaya devam etmektedir.

Başarı Anahtarlarımız

Tecrübe & Güven

Bilgi Teknolojileri sektöründeki 26 yıllık bilgi birikimi ve deneyimimizi sizler için kullandık, kullanıyoruz, kullanacağız. 1000+ müşterimizin bize güvenmesinin haklı nedenleri var. Sizlerle de bu gururu ve güveni yaşayabilmek dileğiyle.

Analitik Düşünme & Yaklaşım

İhtiyaçlarınız belirlenirken birden çok parametreyi sizin için göz önünde bulundurur ve en uygun ürünü sunarız.

Bütçeye Uygun Sistemler

En iyi sunucunun en pahalı sunucu olmadığının bilinciyle, bütçeniz içindeki en uygun çözümü öneririz.

Hız

Her şartta önceliği müşterisinin memnuniyetine veren, öncü bir teknoloji şirketiyiz. Taleplerinize aynı gün cevap verebilme gayretiyle çalışıyoruz. Ve başarıyoruz da...

Kesintisiz İletişim & Destek

Satış sonrası iletişimimizi ve desteğimizi tüm iletişim kanallarımızı açık tutarak sağlıyoruz.

Tek Odağımız Çözüm

Tüm soru ve sorunların tek cevabı var bizde... Çözüm.