×

Cloud Server / Bulut Sunucu Nedir? Ne İşe Yarar?

Cloud Server / Bulut Sunucu Nedir? Ne İşe Yarar?

Bulut sunucu veya Cloud server zaman kazandırmak için dizayn edilmiş güclü sunucu serverlarına verilen isimdir. Bu sistemin önem verdiği konulardan biri hız ve performanstır. Sorunsuz hizmet sunar, verilerinizi kolayca taşıyabilirsiniz ve her yerden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Her yapının yedeklendiği, yedeğinde yedeklendiği profesyonel cloud (bulut) sistem sayesinde donanım arızalarından hiç etkilenmezsiniz.
Esnek bulut yapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an sistem kaynaklarınızı artırabilir ya da düşürebilirsiniz ve bu işlem esnasında bulut sisteminizi kapatmanız ya da yeniden başlatmanız gerekmez. Planlı veya plansız tüm altyapı çalışmalarımızda kiralamış olduğunuz cloud sunucu kesintisiz olarak diğer HyperVisor üzerine taşınır. Sunucunuz yeniden başlatılmadan Blade mimari üzerinde hareket edebilir. Bu sayede müşterilerinize hizmet kesintisi yaşatmamış olursunuz.
Cloud sistemin sağlamış olduğu avantajlardan yararlanmak için paketlerimizi inceleyebilir veya uzman teknik kadromuzdan, ihtiyaç duyduğunuz sistem için teklif alabilirsiniz.

Mesajınızı İletin

Mail Adresiniz Gizli Kalacaktır.